Balto aukso juvelyrika

FASHION GOLD

Balto aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

99,00 €

Balto aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

  FASHION GOLD

  Balto aukso auskarai su briliantais „Žvaigždutės"

  179,00 €

  Balto aukso auskarai su briliantais - šešių kojėlių karūnelė, žvaigždutes primenantys. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

   FASHION GOLD

   Auksiniai auskarai su briliantais „Svajok"

   229,00 €

   Klasikiniai minimalistiniai auskarai su briliantais - matyti tik deimantukai. Išskirtinė dovana: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

    FASHION GOLD

    Balto aukso auskarai su briliantais „Trio"

    240,00 €

    Balto aukso auskarai su briliantais - apvalios formos su trim deimantais apačioje. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais žėrinčiais auskarais, kurie žavi prabanga ir elegancija!

    • Turime vietoje