Pagrindinis

 

DOVANŲ KUPONAS

50,00 €

Pasirinkite sumą už kurią Jums brangus žmogus įsigys norimų prekių

 • Tik internetu
FASHION GOLD

Seminaras - Spalvoti deimantai. Nuo ko priklauso spalvotų deimantų kaina?

35,00 €

Spalvoti deimantai tai prabanga bei šiuolaikiškame pasaulyje tarsi stiliaus detalė. Todėl dažniau ir dažniau žmonės nori pasipuošti, tuom kas neįprasta, natūralaus grožio ir elegantiškai žėri.

Spalvotų deimantų pardavimai per paskutinius 10 metų užaugo iki 10 kartu. Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su pagrindinėm charakteristikom, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl taip skiriasi brangakmenių kainą ir į ką atkreipti dėmesį.

  FASHION GOLD

  Seminaras - Perlų paslaptis. Tas paslaptingas perlu spindesys... Kiekvieno vis kitoks..

  35,00 €

  Perlai - kilmingųjų ir eleganciją dievinančių bei klasiką vertinančių žmonių simbolis. Tai kaip visgi šie perlai susiformuoja, kokios būna jų rūšys? Kaip atskirti tikrą kokybišką perlą nuo dirbtinai sukurto. Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich papasakos apie perlų susiformavimo istorija, galimas perlų spalvas, formas, blizgesį ir kitas organinės kilmės brangakmenių subtilybes. 

   FASHION GOLD

   Seminaras - Brangakmeniai. Safyras. Rubinas. Smaragdas. Nuo ko priklauso brangakmenio kaina?

   35,00 €

   Tai kas tviska ir žiba nebūtinai deimantai. Amžiais žėrintys brangakmeniai puošia moterys ir jas džiugina amžių amžius. Tad papasakosime įdomias smaragdų, safyrų bei rubinų istorijas.

   Seminaro metu su juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich aptarsite smaragdo, safyro ir rubino savybes bei pagrindines charakteristikas. Jums papasakos įdomius faktus, kokie buvo rasti didžiausi brangakmeniai ir paaiškins, kodėl skiriasi brangakmeniu kaina, i ką atkreipti dėmesį.

    FASHION GOLD

    Seminaras - Deimanto istorija arba nuo ko priklauso deimanto kaina

    35,00 €

    Deimantai - geriausi moterų draugai (M.Monro). Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su deimanto charakteristika, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl to paties dydžio deimanto kaina skiriasi dešimt kartų!

    Įdomi ir nauja patirtis, deimantų pasaulyje, kuri gyvenime mylintiems papuošalus bus naudinga.

     FASHION GOLD

     Seminaras - Deimantai ir šampanas

     45,00 €

     Šie du žodžiai - deimantai ir šampanas, skamba kaip prabangaus ir gero vakarėlio pradžia. Šio seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su deimantų istorija, jų charakteristika, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl to paties dydžio deimanto kaina skiriasi dešimt kartų! Apkeliavusi nemažai vynuogynų ir aplankusi seminarų Julija papasakos apie šampano suptilybes ir jų skirtumus. 

     Tai visgi kokį šampaną geriate ir kiek kainuoja Jūsų deimantai viską sužinosite seminaro metu.