Sužadėtuvių žiedas „Eta"
  FASHION GOLD

  Balto aukso žiedas su deimantais Eta - Subtilus Meilės Ženklas

  270,00 €

  Puikus pasirinkimas - Halo tipo balto aukso žiedas su deimantais Eta. Deimantai sukurti gėlytės formoje, kuriant optinę iliuziją ir suteikiant jums subtilų ir išskirtinį žavesį

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Subtilus ir išskirtinis - Balto aukso žiedas su deimantu Eta. Deimantai sudėti gėlytės formoje, sukurdami optinį iliuziją didinančią deimanto dydį.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Žiedo svoris - 1,20-1,60 g

  Aukso spalva – balta

  Aukso praba - 585

  Deimantu bendras svoris - 0,04 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  tysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W100-B
  10 Prekės