Sužadėtuvių žiedas „Auriga"
  FASHION GOLD

  Klasikinis balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu Auriga Brilliance

  495,00 €

  Atraskite eleganciją su Auriga Brilliance - Klasikiniu minimalistinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedu su deimantu. Gražus lankelis su tikru deimantu, įstatytu į karūnelę su šešiomis kojelėmis. Elegantiškas pasirinkimas!

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Atraskite elegancijos ir išskirtinumo su Auriga Brilliance - Klasikiniu minimalistinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedu su deimantu. Gražus lankelis subtiliai susijungia su tikru deimantu, įstatytu į karūnelę su šešiomis kojelėmis. Elegantiškas ir išskirtinis pasirinkimas!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,10-1,50 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,1 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W220-B10

  Prekė detaliau

  W220-B10
  10 Prekės