Sužadėtuvių žiedas „Vela"
  FASHION GOLD

  Modernus balto aukso žiedas su deimantu Vela Brilliance

  270,00 €

  Vela Brilliance - Modernus balto aukso žiedas su deimantu. Gelytės lapų formos karunėlė laiko tikrą deimantą. Suapvalintas, minimalistinis ir patogus dizainas suteikia eleganciją ir komfortą.

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Atraskite žavesį su Vela Brilliance - Moderniu balto aukso žiedu su deimantu. Karunėlė žiedo centre sukurta kaip gelytės lapai, laikantys tikrą deimantą. Suapvalintos formos, minimalistiškas ir patogus dizainas užtikrina komfortą ir eleganciją nešiojant!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,10-1,50 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,08 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W223-B08
  10 Prekės