Sužadėtuvių žiedas „Laserta"
  FASHION GOLD

  Prabangus žiedas su deimantais Laserta - Subtilumas ir Švytėjimas

  590,00 €

  Laserta - Prabangus balto aukso žiedas su deimantais, subtilumas ir švytėjimas, kuomet vienas deimantas centre apgaubtas smulkiais deimantais aplinkui, sukuriant optiškai didesnio deimanto efektą. Puikiai tinka kaip žiedas sužadėtuvėms, gimtadienio dovana arba išskirtinis žiedas kiekvienai dienai

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Laserta - Prabangus balto aukso žiedas su deimantais, subtilumas ir švytėjimas, kuomet vienas deimantas centre apgaubtas smulkiais deimantais aplinkui, sukuriant optiškai didesnio deimanto efektą. Puikiai tinka kaip žiedas sužadėtuvėms, gimtadienio dovana arba išskirtinis žiedas kiekvienai dienai. Pasitikrinkite mūsų įspūdingą asortimentą ir pasirinkite ypatingą žiedą, kuris puoš Jūsų ypatingas akimirkas!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Žiedo su deimantais svoris - 2,50-2,90 g

  Žiedo aukso spalva - balta

  Deimantu svoris - 0,22 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W362-B
  10 Prekės