Sužadėtuvių žiedas „Prabanga" su rubinu
  FASHION GOLD

  Rubino prabanga - Žiedas su rubinu ir deimantais, išskirtinis dizainas

  650,00 €

  Ekskliuzyvinės meilės žiedas - Tikras rubinas su deimantais karūnelėje. Klasikinis dizainas, modernus balto aukso burbuliukas sujungtas į vientisą lankelį. Išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas sužadėtuvėms.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Ekskliuzyvinės meilės žiedas - Tikras ovalo formos rubinas su aplink jį įstatytais deimantais karūnelėje. Klasikinis žiedo dizainas, išsiskiriantis moderniu balto aukso burbuliuku lankeliu, kuris sujungtas į vientisą lankelį. Išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas sužadėtuvėms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikri brangakmeniai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 2,20-2,60 g

  Aukso spalva - balta

  Rubinas - 0,60 ct

  Briliantai - svoris 0,08 spalva H, švarumas SI,

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. 

  Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W-359BR

  Prekė detaliau

  W-359BR
  10 Prekės