Sužadėtuvių žiedas „Ara"
  FASHION GOLD

  Prabangus žiedas su deimantais Ara's Brilliance

  500,00 €

  Ara's Brilliance - Subtilus balto aukso žiedas su halo formos dizainu ir natūraliais deimantais, kuriantis nepakartojamą žavesį ir švytėjimą. Pasinerkite į elegancijos pasaulį su šiuo išskirtiniu žiedu!

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Ara's Brilliance - prabangus balto aukso žiedas su halo formos dizainu ir natūraliais deimantais, kuriantis nepakartojamą žavesį ir švytėjimą. Graži ir patogi karunėlės forma sujungia centrinį deimantą ir smulkius aplinkinius deimantus. Pasinerkite į elegancijos pasaulį su šiuo išskirtiniu žiedu!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Aukso žiedo svoris - 1,50-1,90 g

  Žiedo sukso spalva - balta

  Deimantu (Briliantu) svoris - 0,20 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W238-B

  Prekė detaliau

  W238-B
  10 Prekės