Sužadėtuvių žiedas „Astrancija"
  FASHION GOLD

  Klasikinis žiedas su deimantu elegantiškas ir išskirtinis Auksinė Astrancija

  585,00 €

  Elegantiškas klasikinis žiedas su deimantu. Lengvas, išskirtinis su pakelta karunėle ir tikru deimantu. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Auksinė Astrancija - Elegantiškas klasikinis žiedas su deimantu. Lengvas ir išskirtinis, šiek tiek pakeltas lankelis prie balto aukso karunėlės su keturiomis kojelėmis, laikanti tikrą deimantą. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,20-1,60 g

  Aukso spalva - geltona

  Brilianto dydis - 0,15 ct, spalva H, švarumas SI

  Papuošalą pagaminsime per 14 d.d.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W-335G 0,15ct
  10 Prekės