Sužadėtuvių žiedas su briliantu "Deimantinė juostelė 44"
  FASHION GOLD

  Žiedas su deimantais "Deimantinė juostelė 44"

  939,00 €

  Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink visą žiedą vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas žiedas su natūraliais 44 deimantais aplink visą žiedą itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Su šiuo žiedu galite pasipiršti, bet jis tinka ir kitomis progomis - nudžiuginkite mylimą moterį per Kalėdas, Valentino dieną, gimtadienį ar metinių progomis. Jis dera ir prie kitų žiedų

  Žiedo svoris - apie 1,20 g

  Aukso spalva - balta

  Aukso praba - 585

  Briliantų kiekis 44 vnt, bendras svoris 0,31 ct spalva G, švarumas SI., 

  Dydis 52 - 16,5 galima apžiūrėti ir iškart įsigyti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje. Kitus - gaminame per 7-14 d..

  Daugiau apie deimantų specifikaciją galite paskaityti čia: Apie deimantus

  Žiedo kaina nuo dydžio nepriklauso. Daugiau apie dydžius: Žiedų dydis

  Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  1A911W452-4

  Prekė detaliau

  1A911W452-4
  10 Prekės