• Turime vietoje
Sužadėtuvių žiedas „Beta"
FASHION GOLD

Žiedas su juodais deimantais BetaBrilliance

230,00 €
Prekės kodas
W100-BB

Unikalus Halo žiedas su juodais deimantais - BetaBrilliance. Gėlės formos dizainas išryškina deimantų dydį. Ekskliuzyvinis ir stilingas pasirinkimas su neįprastu švytėjimu!

Dydis
Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


Kiekis

Suteikite savo rankai neįprastą švytėjimą su BetaBrilliance - Halo dizaino žiedu su juodais deimantais, sudėtu gėlės formos dizainu, kad išdidintų deimantų dydį. Ekskliuzyvinis ir stilingas pasirinkimas!

„Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,20-1,60 g

Aukso spalva - balta

Briliantu svoris - 0,04 ct, spalva H, švarumas SI

Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

Daugiau apie deimantų specifikaciją galite paskaityti čia: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/7_viskas-ka-turi-zinoti-apie-deimantus.html

Žiedo kaina nuo dydžio nepriklauso. Daugiau apie dydžius: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/23_Tarptautiniai-%C5%BEied%C5%B3-dyd%C5%BEiai.html

Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

Charakteristika

Gamintojas
FASHION GOLD
Prekės kodas
W100-BB

Prekė detaliau

W100-BB
10 Prekės