Sužadėtuvių žiedas „Gama"
  FASHION GOLD

  Stilingas geltono aukso žiedas su juodais deimantais Gama Brilliance

  230,00 €

  Stilingas geltono aukso žiedas su juodais deimantais. Lygus geltono aukso lankelis su gelytės formos karūnele, puošiama 7 juodos spalvos deimantais - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką.

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Gama Brilliance - stilingas geltono aukso žiedas su juodais deimantais. Lygus geltono aukso lankelis su gelytės formos karūnele, kurią puošia 7 juodos spalvos deimantai. Elegantiškas, išskirtinis ir tinkantis sužadėtuvėms bei ypatingoms progoms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,20-1,60 g

  Aukso spalva - geltona

  Briliantu svoris - 0,04 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W100-BG
  9 Prekės