Sužadėtuvių žiedas „Šaula"
  FASHION GOLD

  Išskirtinis sužadėtuvių žiedas su deimantais Šaula Brilliance

  570,00 €

  Šaula's Brilliance - Išskirtinis balto aukso modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas su deimantais, kuris spindi ir žavi elegancija bei žavesiu. Šis žiedas yra prabangus ir išskirtinis pasirinkimas, kuris tikrai pritrauks dėmesį. Pasiduokite šiai išskirtinei prabangai ir sukurkite nepakartojamą akimirką!

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Šaula's Brilliance - Išskirtinis balto aukso modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas su deimantais. Centrinis deimantas iškeltas į klasikinę karunėlę su šešiomis kojelėmis. Iš šonų per lanką sudėti smulkūs deimantai, suteikiantys žiedui išskirtinumo ir švelnumo žavesį. Įamžinkite ypatingą akimirką su šiuo elegantišku žiedu!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,60-2,00 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,17 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W459-B
  10 Prekės