Sužadėtuvių žiedas „Ursa"
  FASHION GOLD

  Balto aukso modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas su deimantu BrilliantUrsa

  300,00 €

  Atraskite meilės simbolį - BrilliantUrsa! Žėrintis balto aukso sužadėtuvių žiedas, elegantiška karūnėlė su keturiomis kojelėmis, vienas iškeltas deimantas. Modernus lankelis subtiliai susilieja su išskirtiniu dizainu. Įsimylėkite šio žiedo grožį!

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Atraskite meilės simbolį - BrilliantUrsa! Žėrintis balto aukso sužadėtuvių žiedas su elegantiška karūnėle su keturiomis kojelėmis, kurioje iškeltas vienas deimantas. Modernus lankelis subtiliai susilieja su išskirtiniu dizainu.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,40-1,80 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,08 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W225-B08
  96 Prekės