Sužadėtuvių žiedas „Karina"
  FASHION GOLD

  Modernus balto aukso žiedas su deimantu KarinaBrilliance

  440,00 €

  Nepakartojamas jaukumas su KarinaBrilliance - moderniu balto aukso žiedu su tikru deimantu. Elegantiška karunėlė ir perpintos lankelio detalės paryškina jūsų pirštą. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms!

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Atraskite nepakartojamą jaukumą su KarinaBrilliance - moderniu balto aukso žiedu su deimantu. Elegantiška karunėlė laiko tikrą deimantą, o dvi perpintos lankelio detalės paryškina jūsų pirštą. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,30-1,70 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,08 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W230-B08

  Prekė detaliau

  W230-B08
  10 Prekės