• Išparduota
Sužadėtuvių  žiedas su briliantu "Brangioji  (16,5 dydis)
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas su briliantu "Brangioji"

0,00 €

Balto aukso žiedas su tikru deimantu - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką
Kiekis
  Paskutinė prekė

„Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

Su šiuo žiedu galite pasipiršti, bet jis tinka ir kitomis progomis - nudžiuginkite mylimą moterį per Kalėdas, Valentino dieną, gimtadienį ar metinių progomis.

Žiedo svoris - apie 1,50 g

Aukso spalva - balta

Aukso praba - 585

Briliantu svoris - 0,09 ct, spalva G, švarumas SI. Akmens skersmuo 4,6 mm

Dydis 16,5 (53) - galima apžiūrėti ir iškart įsigyti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje. 

Daugiau apie deimantų specifikaciją galite paskaityti čia: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/7_viskas-ka-turi-zinoti-apie-deimantus.html

Žiedo kaina nuo dydžio nepriklauso. Daugiau apie dydžius: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/23_Tarptautiniai-%C5%BEied%C5%B3-dyd%C5%BEiai.html

Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

Prekė detaliau

1A329W452-7