Sužadėtuvių žiedas su briliantu "Spindulys"
  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas su deimantu "Spindulys"

  829,00 €

  Spindulio magija: sužadėtuvių žiedas su deimantu - puošiantis meilės ir šilumos akimirkas

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Šis žiedas, vadinas 'Spindulys', žavi savo elegancija ir prabanga. Puikiai tinka sužadėtuvių simboliu ar ypatingomis progomis. Būkite nepakartojamai žavintis ir išskiriantis, pasirinkdami 'Spindulio' žiedą. Sukurkite spindintį žavesį ir leiskite meile šviesti jūsų santykių kelią.

  Sužadėtuvių žiedas Spindulys sukurtas pasipiršti ir nudžiuginti ypatingomis progomis. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvių simboliu, bet taip pat yra puiki dovana Kalėdoms, Valentino dienai, gimtadieniui ar vestuvių metinių progoms. Būkite džiaugsmo kūrėjai ir išskirtinio momento kūrėjai, pasirinkdami šį žiedą.

  Žiedo svoris - apie 1,60 g

  Aukso spalva - balta

  Žiedo aukso praba - 585

  Deimanto (brilianto) svoris - 0,20 ct, spalva G, švarumas SI.

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  1A486G451-1
  10 Prekės